Наша команда

Безпалюк Ірина Володимирівна – старший адміністратор.

Освіта: вища юридична. Загальний трудовий стаж – з 2003 року. Своєю відданою працею створює теплу та дружню атмосферу для комфортного перебування Вас та Вашої дитини в Навчально-виховному комплексі “Центр розвитку дітей та батьків “Зернятко”, а також професійно відповість на всі Ваші запитання.

Король Любов Василівна – помічник адміністратора.

Загальний трудовий стаж – більше 40 років. Ввічлива, організована та відповідальна. Віддано стає на допомогу адміністратору Навчально-виховного комплексу “Центр розвитку дітей та батьків “Зернятко” протягом дня.

Гільова Світлана Василівна – методист, педагог, спеціаліст І категорії.

Оствіа: повна вища – педагогічний стаж – з 1987 року. Закінчила Київське міське педагогічне училище №2, спеціальність – вихователь дитячого садка, та Київський міський педагогічний університет імені Б.Грінченка, факультет психології та соціальної педагогіки за спеціальністю соціальний педагог. Працювала вихователем в дитячому садку, далі, як вихователь-методист НВО Вишнівської ЗОШ I-III ступенів № 1 – дитячий садок. Учасник Всеукраїнського семінару для педагогів дитячих центрів у 2015 році, а також ІІ Всеукраїнського семінару для педагогів дитячих центрів за участю Інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова у 2016 році. У Навчально-виховному комплексі “Центр розвитку дітей та батьків “Зернятко” займається методичною роботою, проводить заняття, орієнтовані на загальний розвиток та підготовку до школи, для дітей віком від 2 до 7 років, творчі заняття в арт-студії, а також заняття у групах продовженого дня та виконання домашнього завдання для школярів молодшої школи, пов’язані з виконанням домашнього завдання.

Колеснікова Тетяна Василівна – вихователь.

Освіта: повна вища – Київський національний університет імені Т.Г. Шевченка, спеціальність – російська мова та література, кваліфікація – філолог, викладач російської мови та літератури. Практичний досвід роботи: дитячі дошкільні установи № 637, № 749 м. Києва – вихователь; ЗОШ № 39 м. Києва – вчитель початкових класів; ПВНЗ «Економіко-правовий технікум при Міжрегіональній Академії управління персоналом» – головний фахівець з навчально-виховної роботи; «Міжрегіональна Академія управління персоналом» – начальник відділу соціально-виховної роботи, начальник відділу культурно-естетичного виховання та студентського туризму; організатор студентських благодійних акцій для поранених бійців АТО, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Учасник ІІ Всеукраїнського семінару для педагогів дитячих центрів за участю Інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації Національного педагогічного університету ім.М.П.Драгоманова у 2016 році, тренінгу «Підготовка дітей до школи» та навчальної програми «Школа педагога раннього розвитку» у Київському інституті раціонально-інтуїтивної психотерапії «Я» у 2016 році. У Навчально-виховному комплексі “Центр розвитку дітей та батьків “Зернятко” працює вихователем у випускній групі дитячого садочка.

Семеняка Наталія Василівна – вихователь.

Освіта: повна вища – Житомирський державний університет ім. І.Франка, кваліфікація біолога, викладач біології.  Має досвід роботи з дітьми дошкільного та шкільного віку 2 роки. У роботі з дітьми чуйна, турботлива і любляча. У Навчально-виховному комплексі “Центр розвитку дітей та батьків “Зернятко” працює вихователем у середній групі дитячого садочка.

Урупа Валерія Іллівна – вихователь.

Освіта: повна вища – Глухівський національний педагогічний університет імені О.Довженка, спеціальність – дошкільна освіта. Практичний педагогічний досвід роботи – з 2014 року. У роботі з дітьми основним вважає розвиток самостійності, ініціативності та творчого потенціалу, проявляє щиру любов і турботу до вихованців. У Навчально-виховному комплексі “Центр розвитку дітей та батьків “Зернятко” працює вихователем у молодшій групі дитячого садочка.

Гольнева Аліна Віталіївна – помічник вихователя.

Освіта: повна вища – НТУУ “КПІ”, спеціальність – видавнича справа та редагування. Практичний досвід роботи з дітьми у дошкільних навчальних закладах та сім’ї – з 2016 року. Відповідальна, комунікабельна, любить дітей та швидко знаходить з ними спільну мову. У Навчально-виховному комплексі “Центр розвитку дітей та батьків “Зернятко” працює помічником вихователя у молодшій групі дитячому садочку.

Потєєнко Іванна Олегівна – педагог раннього розвитку, педагог іноземних мов.

Освіта: повна вища – Львівський національний університет ім. І.Франка, факультет іноземних мов, викладала німецьку мову при Львівському військовому ордена Червоної зірки інституті сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного при Національному університеті «Львівська політехніка», в СШ №4 м. Львова, вела курси іноземних мов при Домініканському соборі у м. Львові, проводила заняття з дітками в ДНЗ м. Львова від товариства Deutsches Heim, виконувала приватний письмовий та усний переклад, письмові переклади для агенції «Руна». У Навчально-виховному комплексі “Центр розвитку дітей та батьків “Зернятко” проводить заняття з іноземних мов з дітьми віком від 2 до 7 років у дитячому садочку, а також загальнорозвиваючі заняття для дітей від 1,8 до 2,6 років.

Канюк Катерина Романівна – педагог іноземних мов.

Освіта: незакінчена вища – Факультет української філології та літературної творчості імені А.Малишка Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова. Досвід роботи з дітьми – з 2013 року. У Навчально-виховному комплексі “Центр розвитку дітей та батьків “Зернятко” проводить заняття з іноземних мов з дітьми дошкільного та шкільного віку.

Король Тетяна Іванівна – логопед.

Досвід роботи логопедом – з 2002 року. Освіта: повна вища –  Слов’янський державний педагогічний університет, факультет олігофрено-педагогіка, дефектологія-логопедія, спеціальність – олігофрено-педагог-логопед молодших та старших класів. У Навчально-виховному комплексі “Центр розвитку дітей та батьків “Зернятко” проводить логопедичні заняття, у тому числі для дітей з особливими потребами, а також надає консультації та інші послуги, пов’язані з цим.

Новікова Ольга Станіславівна – масажист, консультант по грудному вигодовуванню, інструктор по фізкультурі та плаванню для дітей до року, а також по догляду за немовлятами.

Освіта: Київське медичне училище № 2 за спеціальністю «Лікувальна справа», кваліфікація – фельдшер; Українська асоціація народної медицини Медичний інститут УАНМ за програмою «Лікувальний масаж»; Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова за спеціальністю «Дефектологія», кваліфікація: викладач корекційної педагогіки та спеціальної психології; логопед; вчитель початкових класів шкіл для дітей з порушеннями мовлення; НПУ імені М. П. Драгоманова Інститут корекційної педагогіки та психології, кафедра логопедії – підвищення кваліфікації. Практичний досвід: 6 років – медична сестра маніпуляційного кабінету відділення жіноча консультація Поліклініки № 4 Святошинського району м. Києва; 7 років – медична сестра маніпуляційного кабінету відділення гастроентерології Дитячої клінічної лікарні № 5 Святошинського району м. Києва; 1,6 року – фельдшер відділення кардіореанімації Київської міської клінічної лікарні №5 Святошинського району м. Києва; 7 років – логопед (заняття з дітьми молодшого, середнього, дошкільного віку з виправлення мовленнєвих порушень; логопедичний масаж); 9 років – інструктор з лікувальної фізкультури у басейні, масажист (дитячий та дорослий масаж, масаж молочних залоз). Мама 3 неповнолітніх дітей. У Навчально-виховному комплексі “Центр розвитку дітей та батьків “Зернятко” надає послуги масажиста (дитячий та дорослий масаж, масаж молочних залоз), інструктує на дому батьків по грудному вигодовуванню та догляду за немовлям, по фізкультурі, плаванню та масажу для дітей до року.

Мисник Маріанна Олександрівна – психолог, спеціаліст з холодинаміки та тілесно-орієнтованої психотерапії.

Освіта: повна вища – Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова, Центр психології сім’ї «Лелека» при Інституті Інтегративної психології, Центр психологічної допомоги «Рівновага» (навчання у 2013-2014 роках за курсом «Нейропсихологічна діагностика і корекція дитячого віку»). Практичний досвід роботи психологом – з 2006 року. Має сертифікацію за напрямках: холодинаміка; психосоматика, системний підхід; курс тілесно-орієнтованої психотерапії; курс інтегративної психології та психотерапії,  Ініціація першого ступеню практики “Глубинное касание”. Із Навчально-виховним комплексом “Центр розвитку дітей та батьків “Зернятко” співпрацює за напрямками роботи: індивідуальне та сімейне психологічне консультування, холодинаміка, холістичний масаж (палсінг), проведення семінарів, з використанням методик: арт-терапія, казкотерапія, проективні методики, медитативні практики, мандалотерапія.

Фіалко Ірина Борисівна – музичний керівник.

Освіта: повна вища музично-педагогічна – Херсонське  державне  музичне  училище (фортепіанний  відділ) за  спеціальністю  викладач  фортепіано, концертмейстер (1992 рік), Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова ( музично-педагогічний  факультет) за  спеціальністю  вчитель  музики (1999 рік). Досвід роботи у державних  та  приватних  дитячих  садках, дитячих  центрах, державних  та  приватних  музичних  школах – з 1994 року. У Навчально-виховному комплексі “Центр розвитку дітей та батьків “Зернятко” проводить на базі дитячого садочка заняття у музично-театральній студії з дітками від 2 до 7 років.

Пушкіна Антоніна Олегівна – хореограф.

Освіта: повна вища – Київський Національний університет культури і мистецтв, спеціальність – класична хореграфія, кваліфікація – магістр хореографії. Додаткова освіта: модельне агентство «Престиж-Подіум», м. Миколаїв, диплом моделі та фотомоделі. Досвід роботи: 2002 рік – гастролі в Італію (Fivizzano) «Music World» у складі Зразкового ансамблю класичного танцю «Фантазія» (м. Миколаїв); 2007–2008 р.р. – шоу-балет «Кардинал», солістка шоу-балету (м. Київ); 2007–2009 р.р. – Театр сучасної хореографії «Сузір’я Аніко» («Аніко-балет»), артистка балету; 2009 рік – гастролі у складі балету до Канади (м. Монреаль, фестиваль “Salute to Vienna”); 2008–2009 р.р. – шоу-балет «Paradise» (готель «Прем’єр-Палац»), солістка шоу-балету (м. Київ); з 2009 року по даний час викладає у Школі танців Чапкіса, викладач танцювальних напрямків: стрип-пластика, модерн, група дітей раннього розвитку, шейпінг, постановка весільного танцю (м. Київ); з 2009 року по даний час – Зразковий ансамбль сучасного танцю «Візаві» ЗОШ № 62, балетмейстер-постановник, викладач сучасних танців для груп дітей від 5 до 15 років (м. Київ); 2010-2011 р.р. – Студія танцю «Zefyr», викладач стрип-пластики (м. Київ); 2011 рік – балетмейстер спектаклю «Примадонни» Кен Людвіг у Миколаївському художньому академічному російському драматичному театрі. У Навчально-виховному комплексі “Центр розвитку дітей та батьків “Зернятко” проводить заняття у студії сучасного танцю з дітками від 3 років.

Степанюк Іван Васильович – тренер по дзюдо.

Кандидат у майстри спорту. Займається дзюдо та самбо з 1998 року. Освіта: повна вища за спеціальністю “будівництво та цивільна інженерія” – Національний транспортний університет; у процесі отримання другої вищої за спеціальністю “вчитель фізичної культури, організатор спортивно-масової роботи” – Житомирський державний університет ім. Івана Франка. У Навчально-виховному комплексі “Центр розвитку дітей та батьків “Зернятко” проводить заняття у студії дзюдо з дітками від 3 років.

Грабарчук Яків Іванович – тренер з шахів, масажист-реабілітолог, вихователь у літньому таборі.

Загальний трудовий педагогічний стаж – з 2014 року у Вишнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, стаж масажистом-реабілітологом – з 2016 року. Освіта: повна вища – факультет біомедичної інженерії Київського політехнічного університету за спеціальністю «фізична реабілітація» та за напрямом «здоров’я людини», курси “Massage Club Education” (2017 рік). У Навчально-виховному комплексі “Центр розвитку дітей та батьків  “Зернятко” проводить заняття у студії шахів з дітьми від 4 років, а також надає послуги масажу за наступними напрямками: класичний (оздоровчий), лікувальний, вакуумний (банковий), загальний, масаж спини, масаж стоп.

Киричук Володимир Валерійович – інструктор з йоги.

Загальний педагогічний стаж – з 1995 року. Освіта: повна вища – Київський національний університет імені Т.Г.Шевченка, спеціальність – магістр географії, викладач, кваліфікація – міжнародний туризм; Університет менеджменту освіти НАН України, спеціальність – магістр психології; Київська духовна академія Свідомості Крішни, спеціальність – Бхакті-йога, кваліфікація – виховання дітей, ведична історія. Має практичний стаж роботи з дітьми віком від 5 до 16 років, а також з дорослими – у державних навчальних закладах та приватних центрах розвитку. Займається духовними розвивальними практиками з дитинства: йога, ушу, дзюдо, карате, цигун, вегетаріанство та бретаріанство. З 2006 року присвятив себе вивченню Хатха та Бхакті-йоги. Філософія життя: «Зміни світ навколо, починаючи з себе!». У Навчально-виховному комплексі “Центр розвитку дітей та батьків “Зернятко” проводить заняття з йоги для дорослих та дітей від 7 років.

Факадей Віра – інструктор з йоги.

За освітою психолог. Має багаторічний практичний досвід у сфері викладання йоги. У Навчально-виховному комплексі “Центр розвитку дітей та батьків “Зернятко” проводить заняття з йоги для дорослих та дітей від 14 років.