Наша команда

Безпалюк Ірина Володимирівна – старший адміністратор.

Освіта: вища юридична. Загальний трудовий стаж – з 2003 року. Своєю відданою працею створює теплу та дружню атмосферу для комфортного перебування Вас та Вашої дитини в Навчально-виховному комплексі “Центр розвитку дітей та батьків “Зернятко”, а також професійно відповість на всі Ваші запитання.

Передера Світлана Федорівна та Степанюк Лідія Миколаївна – помічники адміністратора.

Ввічливі, організовані та відповідальні. Протягом дня натхненно стають на допомогу адміністратору Навчально-виховного комплексу “Центр розвитку дітей та батьків “Зернятко” та прагнуть зробити перебування Вас та Ваших дітей у нас якомога комфортнішим.

Гільова Світлана Василівна – методист, педагог-вихователь, спеціаліст І категорії.

Освіта: повна вища педагогічна, педагогічний стаж – з 1987 року. Закінчила Київське міське педагогічне училище №2, спеціальність – вихователь дитячого садка, та Київський міський педагогічний університет імені Б.Грінченка, факультет психології та соціальної педагогіки за спеціальністю соціальний педагог. Працювала вихователем в дитячому садку, далі, як вихователь-методист НВО Вишнівської ЗОШ I-III ступенів № 1 – дитячий садок. Учасник Всеукраїнського семінару для педагогів дитячих центрів у 2015 році, а також ІІ Всеукраїнського семінару для педагогів дитячих центрів за участю Інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова у 2016 році. У Навчально-виховному комплексі “Центр розвитку дітей та батьків “Зернятко” займається методичною роботою, проводить заняття, орієнтовані на загальний розвиток та підготовку до школи для дітей віком від 3 до 7 років, творчі заняття в арт-студії, а також заняття у групах продовженого дня та виконання домашнього завдання для школярів молодшої школи, пов’язані з виконанням домашнього завдання.

Стецько Наталія Володимирівна – педагог-вихователь.

Освіта: повна вища педагогічна, у 2002 році закінчила Житомирський державний педагогічний університет ім.І.Франка. З 2005 року працює вихователем у дитячому садочку. У Навчально-виховному комплексі “Центр розвитку дітей та батьків “Зернятко” працює педагогом у середній групі дитячого садочка, а також проводить заняття по підготовці до школи.

Семеняка Наталія Василівна – педагог-вихователь.

Освіта: повна вища – Житомирський державний університет ім. І.Франка, кваліфікація біолога, викладач біології.  Має досвід роботи з дітьми дошкільного та шкільного віку з 2015 року. У роботі з дітьми чуйна, турботлива і любляча. У Навчально-виховному комплексі “Центр розвитку дітей та батьків “Зернятко” працює педагогом-вихователем у молодшій групі дитячого садочка.

Войтович Альона Василівна – педагог-вихователь.

Освіта: середня спеціальна – Бердичівський педагогічний коледж, спеціальність “соціальна педагогіка”.  Має досвід роботи з дітьми дошкільного та шкільного віку з 2015 року. У роботі з дітьми чуйна, турботлива і любляча. У Навчально-виховному комплексі “Центр розвитку дітей та батьків “Зернятко” працює педагогом-вихователем у ясельній групі дитячого садочка.

Потєєнко Іванна Олегівна – педагог-вихователь, педагог раннього розвитку, педагог іноземних мов.

Освіта: повна вища – Львівський національний університет ім. І.Франка, факультет іноземних мов, викладала німецьку мову при Львівському військовому ордена Червоної зірки інституті сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного при Національному університеті «Львівська політехніка», в СШ №4 м. Львова, вела курси іноземних мов при Домініканському соборі у м. Львові, проводила заняття з дітками в ДНЗ м. Львова від товариства Deutsches Heim, виконувала приватний письмовий та усний переклад, письмові переклади для агенції «Руна». У Навчально-виховному комплексі “Центр розвитку дітей та батьків “Зернятко” проводить заняття з іноземних мов з дітьми віком від 2 до 7 років у дитячому садочку, загальнорозвиваючі заняття для дітей від 1,8 до 2,6 років, а також працює педагогом-вихователем у ясельній групі дитячого садочка.

Кушнір Євгенія Олександрівна – викладач англійської мови для школярів та дорослих.

Освіта: у 2013 році отримала у Вінницькому державному педагогічному університеті ім. Михайла Коцюбинського повну вищу освіту за спеціальністю “Мова і література (англійська, німецька)” та здобула кваліфікацію філолога. Досвід роботи з дітьми та дорослими в галузі викладання англійської мови – з 2013 року: викладання у мовних школах у групах та індивідуально, підготовка до міжнародних іспитів, робота методистом мовної школи. Постійно працює над вдосконаленням своєї професійної майстерності, відвідує тренінги, семінари та конференції, які допомагають тримати руку на пульсі сучасних віянь та тенденцій в роботі з дітьми, підлітками і дорослими, а також робити вивчення мови легким та цікавим. Переконана, що робота викладача вимагає відданості та прихильності, віддача від того, в кого ти вкладаєш стільки сил та енергії, окриляє та мотивує іти далі. Вважає, що запорука її успіху як викладача – це створення комфортної атмосфери для навчання, а головне завжди будувати відносини довіри і впевненості зі своїми студентами. У Навчально-виховному комплексі “Центр розвитку дітей та батьків “Зернятко” проводить заняття з англійської мови зі школярами та дорослими в англомовній студії “Puzzle English by Zerniatko”.

Новікова Ольга Станіславівна – логопед-дефектолог, масажист, консультант по грудному вигодовуванню, інструктор по фізкультурі та плаванню для дітей до року, а також по догляду за немовлятами.

Освіта: Київське медичне училище № 2 за спеціальністю «Лікувальна справа», кваліфікація – фельдшер; Українська асоціація народної медицини Медичний інститут УАНМ за програмою «Лікувальний масаж»; Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова за спеціальністю «Дефектологія», кваліфікація: викладач корекційної педагогіки та спеціальної психології; логопед; вчитель початкових класів шкіл для дітей з порушеннями мовлення; НПУ імені М. П. Драгоманова Інститут корекційної педагогіки та психології, кафедра логопедії – підвищення кваліфікації. Практичний досвід: з 2009 року – медична сестра маніпуляційного кабінету відділення жіноча консультація Поліклініки № 4 Святошинського району м. Києва; з 2007 року – медична сестра маніпуляційного кабінету відділення гастроентерології Дитячої клінічної лікарні № 5 Святошинського району м.Києва; з 2014 року – фельдшер відділення кардіореанімації Київської міської клінічної лікарні №5 Святошинського району м. Києва; з 2008 року – логопед-дефектолог (заняття з дітьми молодшого, середнього, дошкільного віку з виправлення мовленнєвих порушень; логопедичний масаж); з 2006 року – інструктор з лікувальної фізкультури у басейні, масажист (дитячий та дорослий масаж, масаж молочних залоз). Мама 3 дітей. У Навчально-виховному комплексі “Центр розвитку дітей та батьків «Зернятко» проводить логопедичні заняття, у тому числі для дітей з особливими потребами, а також надає консультації та інші послуги, пов’язані з цим, послуги масажиста (дитячий та дорослий масаж, масаж молочних залоз), інструктує на дому батьків по грудному вигодовуванню та догляду за немовлям, по фізкультурі, плаванню та масажу для дітей до року.

Мисник Маріанна Олександрівна – психолог, спеціаліст з холодинаміки та тілесно-орієнтованої психотерапії.

Освіта: повна вища – Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова, Центр психології сім’ї «Лелека» при Інституті Інтегративної психології, Центр психологічної допомоги «Рівновага» (навчання у 2013-2014 роках за курсом «Нейропсихологічна діагностика і корекція дитячого віку»). Практичний досвід роботи психологом – з 2006 року. Має сертифікацію за напрямках: холодинаміка; психосоматика, системний підхід; курс тілесно-орієнтованої психотерапії; курс інтегративної психології та психотерапії,  Ініціація першого ступеню практики “Глубинное касание”. Із Навчально-виховним комплексом “Центр розвитку дітей та батьків “Зернятко” співпрацює за напрямками роботи: індивідуальне та сімейне психологічне консультування, холодинаміка, холістичний масаж (палсінг), проведення семінарів, з використанням методик: арт-терапія, казкотерапія, проективні методики, медитативні практики, мандалотерапія.

Мягкоход Олена Віталіївна – музичний керівник.

Освіта: повна вища педагогічна. Закінчила Чернігівське музичне училище та Чернігівський педагогічний інститут ім. Т.Г.Шевченка. Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Досвід роботи з дітьми  музичним керівником – з 1997 року. У Навчально-виховному комплексі “Центр розвитку дітей та батьків “Зернятко” проводить на базі дитячого садочка заняття у музично-театральній студії з дітками від 2 до 7 років, а також організовує концерти дітей для батьків.

Мальована Антоніна Олегівна – хореограф.

Освіта: повна вища – Київський Національний університет культури і мистецтв, спеціальність – класична хореграфія, кваліфікація – магістр хореографії. Додаткова освіта: модельне агентство «Престиж-Подіум», м. Миколаїв, диплом моделі та фотомоделі. Досвід роботи: 2002 рік – гастролі в Італію (Fivizzano) «Music World» у складі Зразкового ансамблю класичного танцю «Фантазія» (м. Миколаїв); 2007–2008 р.р. – шоу-балет «Кардинал», солістка шоу-балету (м. Київ); 2007–2009 р.р. – Театр сучасної хореографії «Сузір’я Аніко» («Аніко-балет»), артистка балету; 2009 рік – гастролі у складі балету до Канади (м. Монреаль, фестиваль “Salute to Vienna”); 2008–2009 р.р. – шоу-балет «Paradise» (готель «Прем’єр-Палац»), солістка шоу-балету (м. Київ); з 2009 року по даний час викладає у Школі танців Чапкіса, викладач танцювальних напрямків: стрип-пластика, модерн, група дітей раннього розвитку, шейпінг, постановка весільного танцю (м. Київ); з 2009 року по даний час – Зразковий ансамбль сучасного танцю «Візаві» ЗОШ № 62, балетмейстер-постановник, викладач сучасних танців для груп дітей від 5 до 15 років (м. Київ); 2010-2011 р.р. – Студія танцю «Zefyr», викладач стрип-пластики (м. Київ); 2011 рік – балетмейстер спектаклю «Примадонни» Кен Людвіг у Миколаївському художньому академічному російському драматичному театрі. У Навчально-виховному комплексі “Центр розвитку дітей та батьків “Зернятко” проводить заняття у студії сучасного танцю з дітками від 3 років.

Савчук Олеся Романівна – тренер по дзюдо.

Освіта вища: у 2014 році закінчила Житомирський державний університет ім. І.Франка та здобула кваліфікацію тренера. Спортивний стаж – з 1997 року. Вдало поєднувала 2 види спорту: самбо та дзюдо. Багаторазова призерка, чемпіонка чемпіонатів України з дзюдо та самбо, призерка Європи та світу із самбо. Член збірної України із самбо 2008-2016 років. Майстер спорту із самбо та дзюдо. Учасниця міжнародних турнірів із дзюдо. У 2016 році закінчила спортивну кар’єру як спортсмен та розпочала тренерську діяльність в СК «Вишневе» на базі спортивного клубу «Олімп». За час діяльності Олесі як тренера її маленькі вихованці секції дзюдо брали участь у змаганнях місцевого значення, командно виїжджали на літні тренувальні збори. Заміжня, виховує та бере участь у тренуванні доньки, яка вже неодноразово ставала чемпіонкою та призеркою українських та міжнародних змагань із дзюдо та самбо. В планах тренера розширити кордони виїздів на змагання та закохати у такий нелегкий вид спорту як дзюдо щонайбільше маленьких спортсменів. Життєве кредо «Очі бояться, а руки роблять!». У Навчально-виховному комплексі “Центр розвитку дітей та батьків “Зернятко” проводить заняття у студії дзюдо з дітками дошкільного віку від 4 років та школярами.

Грабарчук Яків Іванович – масажист-реабілітолог.

Загальний трудовий педагогічний стаж – з 2014 року у Вишнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, стаж масажистом-реабілітологом – з 2016 року. Освіта: повна вища – факультет біомедичної інженерії Київського політехнічного університету за спеціальністю «фізична реабілітація» та за напрямом «здоров’я людини», курси “Massage Club Education” (2017 рік). У Навчально-виховному комплексі “Центр розвитку дітей та батьків  “Зернятко” надає послуги масажу за наступними напрямками: класичний (оздоровчий), лікувальний, вакуумний (банковий), загальний, масаж спини, масаж стоп.