Гармонізація психологічного та емоційного стану

Гармонізація психологічного та емоційного стану

Центру розвитку дітей та батьків «Зернятко»  з радістю запрошує Вас на групові заняття з гармонізації психологічного та емоційного стану. 

Заняття буде проводити Маріанна Мисник – практикуючий психолог, фахівець з холодинаміки, психосоматики, тілесно-орієнтованої психотерапії, арт-терапії, ангелології.

Час проведення – вечірні години, один-два рази на місяць.

Тривалість заняття – від 1 год. 15 хв. до 1 год. 30 хв.

Вартість 1 заняття – 80 грн.

Стреси, пригніченість, схильність до сезонних депресій, дратівливість, страхи та інші стани, які дуже далекі від радості, щастя і безумовної любові та прийняття. Накопичуючи негативні емоції, пригнічуючи їх, не вміючи вчасно розслаблятися і не приділяючи належної уваги собі, ми створюємо хвороби свого тіла і душі. Як результат – псуємо відносини з навколишнім світом, близькими людьми, втрачаємо себе …

Пропонуємо Вам знайти трохи часу для себе, для гармонізації свого внутрішнього стану. А, як відомо, що всередині, то і зовні.

У ході заняття будуть використовуватися різні методи гармонізації – арт-терапія, звукова терапія, медитативні техніки, мандала, елементи тілесно-орієнтованої психотерапії, метафоричні асоціативні карти, притчі.

Запис проводять адміністратори Центру при особистій зустрічі або за телефонами 0962952158, 0665358926, 0631432614, 0683005952.

meditation-1

Залишити коментар