Наша команда

Факадей Віра Романівна

інструктор з хатха-йоги

Тілесноорієнтований терапевт, психолог-консультант. Досвід занять йогою – з 2003 року, викладацька практика – з 2010 року. Займається класичним напрямком хатха-йоги, дихальними техніками і медитацією. Мандрівниця і організатор виїзних ретритів до Індії та по Україні. У Навчально-виховному комплексі “Центр розвитку дітей та батьків “Зернятко” проводить заняття у студії йоги для підлітків та дорослих.

Савчук Олеся Романівна

тренер по дзюдо

Освіта вища: у 2014 році закінчила Житомирський державний університет ім. І.Франка та здобула кваліфікацію тренера. Спортивний стаж – з 1997 року. Вдало поєднувала 2 види спорту: самбо та дзюдо. Багаторазова призерка, чемпіонка чемпіонатів України з дзюдо та самбо, призерка Європи та світу із самбо. Член збірної України із самбо 2008-2016 років. Майстер спорту із самбо та дзюдо. Учасниця міжнародних турнірів із дзюдо. У 2016 році закінчила спортивну кар’єру як спортсмен та розпочала тренерську діяльність в СК «Вишневе» на базі спортивного клубу «Олімп». За час діяльності Олесі як тренера її маленькі вихованці секції дзюдо брали участь у змаганнях місцевого значення, командно виїжджали на літні тренувальні збори. В планах тренера розширити кордони виїздів на змагання та закохати у такий нелегкий вид спорту як дзюдо щонайбільше маленьких спортсменів. Життєве кредо «Очі бояться, а руки роблять!». У Навчально-виховному комплексі “Центр розвитку дітей та батьків “Зернятко” проводить заняття у студії дзюдо “JudoClub by Zernyatko” з дітками дошкільного віку від 4 років та школярами.

Мальована Антоніна Олегівна

хореограф

Випускниця Київського Національного Університету Культури і Мистецтв. Магістр хореографії, хореограф-постановник. Була артисткою балету ”Сузір’я Аніко” м. Київ та багатьох інших сучасних колективів. Працювала з зірками української естради. Гастролювала в Італії, Канаді та багатьох містах України. Викладала у Школі Танців Чапкіса та в інших столичних школах танцю. У Навчально-виховному комплексі “Центр розвитку дітей та батьків “Зернятко” проводить заняття у студії сучасного танцю “SpaceDance by Zernyatko” з дітками від 4 років за наступними стилями: contemporary dance, джаз-модерн, неокласика, класичну хореографію.

Мягкоход Олена Віталіївна

музичний керівник

Освіта: повна вища педагогічна. Закінчила Чернігівське музичне училище та Чернігівський педагогічний інститут ім. Т.Г.Шевченка. Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Досвід роботи з дітьми музичним керівником – з 1997 року. У Навчально-виховному комплексі “Центр розвитку дітей та батьків “Зернятко” проводить музичні заняття з дітками від 2 до 6 років.

Мисник Маріанна Олександрівна

психолог, спеціаліст з холодинаміки та тілесно-орієнтованої психотерапії

Освіта: повна вища – Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова, Центр психології сім’ї «Лелека» при Інституті Інтегративної психології, Центр психологічної допомоги «Рівновага» (навчання у 2013-2014 роках за курсом «Нейропсихологічна діагностика і корекція дитячого віку»). Практичний досвід роботи психологом – з 2006 року. Має сертифікацію за напрямках: холодинаміка; психосоматика, системний підхід; курс тілесно-орієнтованої психотерапії; курс інтегративної психології та психотерапії, Ініціація першого ступеню практики “Глубинное касание”. Із Навчально-виховним комплексом “Центр розвитку дітей та батьків “Зернятко” співпрацює за напрямками роботи: індивідуальне та сімейне психологічне консультування, холодинаміка, холістичний масаж (палсінг), проведення семінарів, з використанням методик: арт-терапія, казкотерапія, проективні методики, медитативні практики, мандалотерапія.

Король Тетяна Іванівна

логопед-дефектолог

Освіта: повна вища – Слов’янський державний педагогічний університет, факультет олігофрено-педагогіка, дефектологія-логопедія, спеціальність – олігофрено-педагог-логопед молодших та старших класів. Досвід роботи логопедом – з 2002 року. У Навчально-виховному комплексі “Центр розвитку дітей та батьків “Зернятко” проводить логопедичні заняття, у тому числі для дітей з особливими потребами, а також надає консультації та інші послуги, пов’язані з цим.

Кушнір Євгенія Олександрівна

викладач англійської мови для школярів та дорослих

Освіта: повна вища, у 2013 році закінчила Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю “Мова і література (англійська, німецька)” та здобула кваліфікацію філолога. Досвід роботи з дітьми та дорослими в галузі викладання англійської мови – з 2013 року: викладання у мовних школах, у групах та індивідуально, підготовка до міжнародних іспитів, робота методистом мовної школи. Постійно працює над вдосконаленням своєї професійної майстерності, відвідує тренінги, семінари та конференції, які допомагають тримати руку на пульсі сучасних віянь та тенденцій в роботі з дітьми, підлітками і дорослими, а також робити вивчення мови легким та цікавим. Переконана, що робота викладача вимагає відданості та прихильності, віддача від того, в кого ти вкладаєш стільки сил та енергії, окриляє та мотивує іти далі. Вважає, що запорука її успіху як викладача – це створення комфортної атмосфери для навчання, а головне завжди будувати відносини довіри і впевненості зі своїми студентами. У Навчально-виховному комплексі “Центр розвитку дітей та батьків “Зернятко” проводить заняття з англійської мови зі школярами та дорослими в англомовній студії “Puzzle English by Zerniatko”.

Потєєнко Іванна Олегівна

педагог-вихователь, педагог раннього розвитку, педагог іноземних мов

Освіта: повна вища – Львівський національний університет ім. І.Франка, факультет іноземних мов. Викладала німецьку мову при Львівському військовому ордена Червоної зірки інституті сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного при Національному університеті «Львівська політехніка». В СШ №4 м. Львова, вела курси іноземних мов при Домініканському соборі у м. Львові. Проводила заняття з дітками в ДНЗ м. Львова від товариства Deutsches Heim. У Навчально-виховному комплексі “Центр розвитку дітей та батьків “Зернятко” проводить заняття з іноземних мов з дітьми віком від 2 до 6 років.

Войтович Альона Василівна

педагог-вихователь

Освіта: середня спеціальна – Бердичівський педагогічний коледж, спеціальність - соціальна педагогіка. Має досвід роботи з дітьми дошкільного та шкільного віку з 2015 року. У роботі з дітьми чуйна, турботлива і любляча. У Навчально-виховному комплексі “Центр розвитку дітей та батьків “Зернятко” працює педагогом-вихователем у ясельній групі дитячого садочка.

Семеняка Наталія Василівна

педагог-вихователь

Освіта: повна вища – Житомирський державний університет ім. І.Франка, кваліфікація біолога, викладач біології. Має досвід роботи з дітьми дошкільного та шкільного віку з 2015 року. У роботі з дітьми чуйна, турботлива і любляча. У Навчально-виховному комплексі “Центр розвитку дітей та батьків “Зернятко” працює педагогом-вихователем у молодшій групі дитячого садочка.

Стецько Наталія Володимирівна

педагог-вихователь

Освіта: повна вища педагогічна, у 2002 році закінчила Житомирський державний педагогічний університет ім.І.Франка. З 2005 року працює вихователем у дитячому садочку. У Навчально-виховному комплексі “Центр розвитку дітей та батьків “Зернятко” працює педагогом у середній групі дитячого садочка, а також проводить заняття по підготовці до школи.

Гільова Світлана Василівна

методист, педагог-вихователь, спеціаліст І категорії

Освіта: повна вища педагогічна, педагогічний стаж з 1987 року. Закінчила Київське міське педагогічне училище №2 (спеціальність – вихователь дитячого садка) та Київський міський педагогічний університет імені Б.Грінченка, факультет психології та соціальної педагогіки (спеціальність - соціальний педагог). Працювала вихователем у дитячому садку та вихователем-методистом НВО Вишнівської ЗОШ I-III ступенів № 1. Учасник Всеукраїнського семінару для педагогів дитячих центрів у 2015 році, а також ІІ Всеукраїнського семінару для педагогів дитячих центрів за участю Інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова у 2016 році. У Навчально-виховному комплексі “Центр розвитку дітей та батьків “Зернятко” займається методичною роботою, проводить заняття, орієнтовані на загальний розвиток та підготовку до школи для дітей віком від 3 до 7 років.

Бендарська Марія Сергіївна

PR-менеджер

Освіта: КНЕУ ім. Вадима Гетьмана – за спеціальністю “соціально-економічна психологія”. В університеті проходила курс з педагогіки та соціології. Людина з Великим серцем: здійснює волонтерську роботу в дитячому онкологічному центрі та хоспісі; була волонтером у дитячих будинках Києва та області. Щиро любить дітей, і діти відповідають їй взаємністю. У Навчально-виховному комплексі “Центр розвитку дітей та батьків “Зернятко” працює PR-менеджером.

Коробецька Вікторія Станіславівна

адміністратор

Освіта: навчається у Педагогічному коледжі КЗВО ХННРА м.Запоріжжя. З 2010 по 2017 рік працювала помічником вихователя у ДНЗ “Золота рибка” м. Вугледар Донецької області, а з 2017 по 2018 рік – вихователем у цьому ж садочку. У Навчально-виховному комплексі “Центр розвитку дітей та батьків “Зернятко” працює адміністратором у другу половину дня, професійно відповість на всі Ваші запитання.

Адреса

08132, Київська обл., Києво-Святошинський район,
м. Вишневе, вул. Остапа Вишні (Механізаторів), буд. 1.

Окрема огороджена територія, ігровий майданчик, площа приміщення більше 400 кв.м, спортивний та хореографічний зали.

Телефони та E-mail

068-300-59-52, 066-535-89-26

Електронна адреса: office@zerniatko.com.ua

Графік роботи

Працюємо з понеділка по п’ятницю з 7.30 до 20.00.
За попередньою домовленістю Центр може працювати для Вас і в неробочий час, а також у вихідні та святкові дні.

Нове повідомлення з сайту Zerniatko

7 + 14 =