Правила відвідування нашого закладу

Правила відвідування

Навчально-виховного комплексу

«Центр розвитку дітей та батьків «Зернятко»

Шановні відвідувачі!

Основною метою нашого колективу є укріплення психологічного та фізичного здоров’я, а також розвиток духовних та інтелектуальних задатків Вашої дитини.

Нижче зазначені правила розроблені для зручного та приємного відвідування Вами та Вашою дитиною нашого Навчально-виховного комплексу «Центр розвитку дітей та батьків «Зернятко» (далі по тесту – Центр), тому батьки кожного нашого відвідувача або особи, які їх заміщують, повинні їх дотримуватись для уникнення непорозумінь та неприємних ситуацій.

Пам’ятайте, що дисципліна та порядок являється основною умовою досягнення нашої спільної мети – гармонійного та всестороннього розвитку Ваших дітей.

 

 1. Оплата за послуги Центру повинна здійснюватися згідно з прайсом, який розміщений на інформаційному стенді Центру, та вчасно, а саме:

1) для відвідувачів, які здійснюють оплату за абонементами – не пізніше дня останнього відвідування за абонементом, який закінчується, або відповідно до договору про надання послуг;

2) для відвідувачів, які здійснюють оплату поразово, – не менше ніж за 1 (один) робочий день перед відвідуванням або перед відвідуванням у разі наявності місця у групі чи часу у педагога/тренера для заняття.

Оплату за заняття необхідно здійснювати завчасно, оскільки у разі відсутності оплаченого абонемента адміністрація Центру не гарантує збереження за відвідувачем місця у групі, вільного часу у педагога для заняття та забезпечення відвідувача необхідним матеріалом та харчуванням.

У разі односторонньої відмови від отримання послуг Центру та за наявності незакінченого оплаченого абонемента кошти за нього або його залишок не повертаються.

 1. Абонемент має обмежений строк дії, який відповідає тому проміжку часу або кількості занять, які вказані у прайсі Центру, у квитанції на оплату послуг Центру та/або у договорі про надання послуг.

Абонементи, окрім абонементів на відвідування садочка повного та неповного дня, а також групи продовженого дня, не продовжуються та не перераховуються у разі відсутності дитини на занятті, в тому числі й у зв’язку з хворобою та відпусткою/канікулами.

Абонемент буде продовжений або перерахований на ту кількість занять чи робочих днів, що не були відпрацьовані з вини Центру.

 1. Групи для занять у Центрі формуються за віковими та психологічними особливостями відвідувачів.

Заняття проходять відповідно до розкладу та розпорядку дня, які розміщуються на інформаційному стенді Центру та в мережі Інтернет за адресою https://zerniatko.com.ua/.

Час індивідуальних консультацій та занять погоджується через адміністратора Центру з відповідним педагогом/спеціалістом/тренером/хореографом.

Перехід з однієї групи в іншу можливий за погодженням з адміністратором та педагогом чи тренером Центру, а також за наявності вільних місць у відповідній групі.

 1. Першочергово місце у групі закріплюється за дитиною, яка відвідує Центр згідно з оплаченим абонементом.

Шафки у роздягальні та ліжечка закріплюються лише за дітьми, які відвідують у Центрі дитячий садочок повного дня згідно з оплаченим абонементом.

 1. Відвідувачі, які мають явні ознаки хвороби, до занять без довідки лікаря, з якої вбачається можливість дитини відвідувати дошкільний заклад, не допускаються.

Батьки або особи, які їх замінюють, у разі виявлення ознак хвороби у дитини під час її перебування у Центрі повинні не пізніше 2 (двох) годин з моменту повідомлення про це адміністратором Центру забрати дитину із Центра. У разі недотримання даного правила Центр у подальшому відмовляє батькам або особам, які їх заміняють, у прийнятті дитини та наданні послуг.

 1. Батьки дітей та особи, які їх замінюють, до приміщень Центру не допускаються, за винятком об’єктивної необхідності у цьому. Відвідувачі Центру для підтримання гігієни у будь-якому разі повинні бути у змінному взутті, а особи, які їх супроводжують, – у змінному взутті або бахілах, перед проходження до приміщення Центру пройти температурний скринінг та продезінфікувати руки, дорослі відвідувачі повинні бути у захисній масці, що прикриває ніс та рот. Забороняється проходити до приміщень Центру у взутті, в якому відвідувач та особи, котрі його супроводжують, перебували на вулиці.
 2. Центр має право відмовити батькам або особам, які їх заміняють, у прийнятті дитини, у разі, якщо вона психологічно не готова залишатись без батьків навіть після адаптаційного періоду.
 3. Всі заняття у Центрі обмежені часовими рамками відповідно до розкладу занять та розпорядку дня, які розміщені на інформаційному стенді Центру, у зв’язку з чим батьки або особи, які їх замінюють, зобов’язані забрати дитину відразу після закінчення занять або проміжку часу перебування дитини у дитячому садочку повного або неповного дня (відповідно до оплаченого абонементу), в іншому разі перебування дитини повинно бути додатково оплачено батьками або особами, які їх замінюють, згідно з прайсом Центру як догляд за дитиною відразу під час їх приходу для того, щоб забрати дитину. У будь-якому разі дитина не може перебувати у Центрі після 21.00, у такому разі працівники Центру змушені повідомити місцеві органи опіки та піклування про випадок невиконання батьками або особами, які їх замінюють, своїх батьківських обов’язків.

Відвідування занять відвідувачем за абонементом можливе лише у закріплені за ним дні та години, погоджені з адміністрацією Центру відповідно до графіку занять у Центрі.

 1. Під час перебування в Центрі (лише у виняткових випадках) дорослі, які супроводжують дітей, мають дотримуватися тиші, з повагою ставитись до інших відвідувачів та працівників Центру, а також спонукати до цього своїх дітей.
 2. Відвідування Центру дітьми можливе за умови надання адміністратору Центру батьками дитини або особами, які її замінюють, наступного пакету документів: заповнена анкета Центру; скріплені підписом дані Правила; медична довідка про стан здоров’я дитини; копія картки щеплень дитини, а у разі її відсутності – відповідне письмове повідомлення про це від батьків або осіб, які їх заміщують; копії паспортів батьків дитини або осіб, які їх замінюють; копія свідоцтва про народження дитини; для осіб, які замінюють батьків дитини, – копії документів, що це підтверджують.
 3. Діти допускаються до занять у студії дзюдо (окрім пробного) у кімоно та за наявності медичної довідки про можливість відвідування занять по дзюдо.

Діти до занять у хореографічній студії допускаються до занять у спеціальному одязі для хореографії та балетках.

 1. На час карантинних обмежень дітям не дозволяється приносити до центру особисті іграшки.
 2. У разі заповнення анкети Центру та підписання даних Правил батьки дитини або особи, які їх заміщують, дозволяють відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» працівникам та адміністрації Центру використовувати їх персональні дані та персональні дані дитини, вказані ними у вище згаданій анкеті, але виключно для зв’язку з ними та повідомлень щодо роботи Центру та стосовно надання послуг, а також у випадках, у яких використання цих даних необхідне для забезпечення їх прав та інтересів, а також прав та інтересів їх дітей.
 3. У разі заповнення анкети Центру та підписання даних Правил батьки дитини та особи, які їх заміщують, дозволяють адміністрації та працівникам Центру створювати та публікувати фото та відео за участю їх дитини (без вказівки на повну дату народження дитини, її/його адресу проживання та реєстрації), що стосуються отриманих дитиною у Центрі послуг, з метою підвищення обізнаності громадськості щодо позитивних результатів діяльності Центру.
 4. У разі зміни контактних телефонів батьки відвідувача або особи, які їх замінюють, повинні повідомити про це адміністратора Центру не пізніше наступного дня.
 5. Забирати дітей із Центру мають право лише батьки дитини чи особи, які їх замінюють відповідно до законодавства, або особи, які вказані ними в анкеті Центру, за умови пред’явлення ними на вимогу працівників Центру документу, що посвідчує їх особу.
 6. За збереження іграшок, одягу та інших речей, в тому числі й цінних, які принесені відвідувачами на територію Центру за власним бажанням, працівники та адміністрація Центру відповідальності не несуть.
 7. У разі пошкодження майна Центру винна у цьому особа або її батьки, чи особи, які їх замінюють, несуть за це матеріальну відповідальність відповідно до розміру завданих збитків.
 8. Оголошення, повідомлення про всі зміни до прайсу, розкладу, розпорядку дня, правил відвідування Центру, а також про всі новини заздалегідь розміщуються на інформаційному стенді Центру та в мережі Інтернет за адресою https://zerniatko.com.ua/.
 9. У разі невиконання вказаних Правил відвідування адміністрація Центру залишає за собою право відмовити відвідувачу у наданні послуг.

Дякуємо за розуміння!

З повагою та любов’ю до Вас і Вашої родини,

адміністрація Центру «Зернятко».