Про нас

Навчально-виховний комплекс “Центр розвитку дітей та батьків “Зернятко” працює для Вас та Ваших діток вже більше 11 років. Всі наші працівники мають необхідні для роботи з дітьми  досвід та освіту, а також санітарні книжки. Наш заклад здійснює дільність на підставі розпорядження (ліцензії) Департаменту освіти і науки Київської областної державної адміністрації та відповідних дозволів районних служб.

Відвідуючи наші заняття, Ваші маленькі розумники навчаються спілкуватися з однолітками, пізнавати оточуючий світ, самостійно грати й займатися, набувають певних навичок роботи у колективі. Батьки ж, у свою чергу, вчаться спілкуватися зі своїм малюком, отримують від цього задоволення, розуміти потреби своєї дитини, допомагати, де це потрібно, і залишати простір для самостійної діяльності.

Для цього наш Центр пропонує:

 • дитячий садочок повного дня для дітей від 2 років (пн-пт 7.30-19.30, харчування, денний сон, прогулянки на свіжому повітрі на власному огородженому дитячому майданчику, комплексна підготовка до школи, іноземні мови, музично-театральна-студія, розваги, ігри, творчість);
 • дитячий садочок неповного дня для дітей від 2 років (пн-пт 7.30-13.00, харчування, прогулянки на свіжому повітрі на власному огородженому дитячому майданчику, комплексна підготовка до школи, англійська мова, музично-театральна студія, розваги, ігри, творчість);
 • допомога у виконанні домашнього завдання для школярів початкової школи;
 • комплексна підготовка до школи для дітей від 3 років;
 • загальний розвиток дітей віком від 2 років;
 • англійська та німецька мови мова для дошкільнят від 2 років та школярів;
 • англомовна студія “English Puzzle by Zerniatko” для школярів, студентів та дорослих;
 • арт-студія (творча майстерня) для дошкільнят від 3 років та школярів;
 • студія дзюдо “JudoClub by Zerniatko” для дітей від 4 років і старше;
 • хореографічна студія “SpaceDance by Zerniatko” для дітей від 4 років і старше, а також для дорослих (індивідуально, робота з парами, постановка весільного танцю);
 • психолог;
 • логопед;
 • організація дитячих свят та днів народжень.

Основні напрямки роботи з дітьми у Центрі “Зернятко”:

 • розвиток мовлення;
 • розвиток сенсорики (органів чуття);
 • ознайомлення з оточуючим середовищем;
 • розвиток пам’яті, уваги, логічного мислення;
 • розвиток уяви та творчих здібностей;
 • розвиток мілкої моторики рук, координації рухів;
 • музичний та естетичний розвиток;
 • фізичний розвиток.

Відвідування занять та дитячого садочка у Центрі “Зернятко” створює основу для комфортного та успішного вступу дитини до школи. Школярі молодшої школи знаходять у нашому Центрі підтримку у їх починаннях на нелегкому шляху до знань.

Основною метою нашого колективу є зміцнення психологічного та фізичного здоров’я, а також розвиток духовних та інтелектуальних завдатків Вашого малюка.

Заняття з англійської мови розраховані на дітей від 2 років. Педагог проводить їх переважно англійською мовою. Свої слова він підкріплює наочними матеріалами та жестами. Спілкуючись і граючись діти швидко запам’ятовують нові слова, з легкістю розуміють завдання вчителя та з радістю їх виконують. Віршики та пісеньки англійською мовою допомагають у розвитку естетичного смаку, пам’яті та поповненню лексичного запасу малюків. Для школярів, студентів та дорослих у нашому Центрі працює англомовна студія, де учні працюють зі складнішими програмами, що дозволяє їм не лише вдосконалювати свою англійську, а й успішно писати контрольні та складати іспити (в тому числі й міжнародні).

На заняттях в арт-студії діти від 3-х років мають можливість розкрити свій творчий потенціал, а також розвинути уяву та фантазію, навчитись працювати з різноманітними матеріалами, використовувати як класичні, так і незвичайні види і техніки зображувальної діяльності, таких як оригамі, ліплення, аплікація, живопис, малюнок, вироби з природного матеріалу.

На заняттях в музично-театральній студії, студіях дзюдо та сучасного танцю дітки отримують музичний, естетичний, інтелектуальний та фізичний розвиток, а також набираються впевненості у собі, вчаться злагоджено працювати у колективі.

Логопедичні заняття допоможуть дітям виправити і відкоригувати вади мовлення, такі як дислалія, дисграфія. Такі заняття проводяться також і з дітьми з особливими потребами, хворих на ДЦП, з синдромом Дауна. Заняття мають індивідуальний характер та будуються на основі самомасажу, мовленнєвого спілкування, розвитку дихання, логоритміці.

На базі Центра “Зернятко” можливі консультації психолога, в тому числі, з використанням наступних методик: арт-терапія, медитативні практики, ароматерапія, казкотерапія, холістичний масаж (палсінг).

Також ми не забули про те, що успішні, розвинені діти можуть вирости лише у сім’ї, де батьки постійно займаються своїм фізичним, духовним та особистісним ростом та розвитком, а тому на базі нашого Центра для батьків наших дітей та їх друзів, а також просто для зацікавлених людей є: заняття у студії сучасної хореографії, йога-студія, психологічні семінари, майстер-класи різних напрямків.

З любов’ю до Вас та Вашої родини,

колектив Центру розвитку дітей та батьків “Зернятко”.

Адреса

08132, Київська обл., Києво-Святошинський район,
м. Вишневе, вул. Остапа Вишні (Механізаторів), буд. 1.

Окрема огороджена територія, ігровий майданчик, площа приміщення більше 400 кв.м, спортивний та хореографічний зали.

Телефони та E-mail

068-300-59-52, 066-535-89-26

Електронна адреса: office@zerniatko.com.ua

Графік роботи

Працюємо з понеділка по п’ятницю з 7.30 до 20.00.
За попередньою домовленістю Центр може працювати для Вас і в неробочий час, а також у вихідні та святкові дні.

Нове повідомлення з сайту Zerniatko

7 + 2 =