Англійська мова для дошкільнят та німецька мова для дошкільнят та школярів.

Сьогодення відкриває будь-які кордони перед людиною, тому невід’ємною частиною життя сучасної дитини стає вивчення іноземних мов. Проте, досить часто перепоною до цього стають нецікаві, сухі уроки та бездумне заучування завданого матеріалу.
У нашому Центрі ми навчаємо іноземній цікаво! Вчимо слухати, чути та розуміти, вчимо впізнавати чужомовні літери, розуміти за контекстом те, що сказане незрозумілою мовою.
Наші педагоги на заняттях використовують найсучасніші методики, враховують всі типи мислення діток і планують заняття доступними для сприймання всіма – аудіалами, кінестетиками та візуалами.
У нашому Центрі вивчає англійську мову з дітками від 2 до 6 років креативний філолог Яшуткіна Ангеліна Вікторівна, а німецьку мову дошкільнятам та школярам допомагає вивчити досвідчений вчитель німецької мови Потєєнко Іванна Олегівна.
Запрошуємо всіх бажаючих на наші заняття весело, легко та невимушено вивчати англійську та німецьку мови, повірте, результат навчання не примусить себе довго чекати!

Вартість занять:

Групові заняття (2-3 дитини в групі, 45 хв.): з англійської мови для дошкільнят, з німецької мови для дошкільнят та школярів.4 заняття800 грн.*
пробне200 грн.
Індивідуальні заняття: з англійської мови для дошкільнят, з німецької мови для дошкільнят та школярів.(45 хв.)4 заняття1000 грн.*
пробне250 грн.

 

Графік занять:
індивідуально, за попереднім записом у адміністратора Центру.

Адреса

08132, Київська обл., Києво-Святошинський район,
м. Вишневе, вул. Остапа Вишні (Механізаторів), буд. 1.

Окрема огороджена територія, ігровий майданчик, площа приміщення більше 400 кв.м, спортивний та хореографічний зали.

Телефони та E-mail

068-300-59-52, 066-535-89-26

Електронна адреса: office@zerniatko.com.ua

Графік роботи

Працюємо з понеділка по п’ятницю з 7.30 до 20.00.
За попередньою домовленістю Центр може працювати для Вас і в неробочий час, а також у вихідні та святкові дні.

Нове повідомлення з сайту Zerniatko

11 + 10 =