Дитячий садочок повного дня

Ви у пошуках дитячого садочка для своєї дитини? Шукаєте заклад, де люблять дітей, прагнуть зробити їх дитинство щасливим, дбають про їх здоров’я та гармонійний розвиток? Тоді Вам до нас!

У нашому садочку професійні педагоги щодня проводять для діток спеціально розроблений комплекс занять, до якого включено: уроки з розвитку логіки, дрібної моторики, мовлення, мислення, математики, читання, англійської та німецької мов, ізо-діяльність, музично-театральна студія. Під час занять педагоги працюють за освітніми програмами «Дитина» та «Зернятко», застосовують найкращі світові методики: Людмили Шелестової, Жанни Шинкарьової, Людмили Петерсон, Масару Ібука, Глена Домана, Джекі Сілберг, Анастасії Комлікової, Желєзнових, Нікітіних, елементи ейдетики Макадо Шичида та Ігоря Матюгіна.

Щоб дітки не втомлювались, між заняттями вихователі обов’язково організовують фізкультурні розминки, робляться ігрові та музичні паузи, прогулянки на свіжому повітрі на власному огородженому майданчику. Для діток, які сплять, облаштована окрема спальня зі зручними ліжечками. Протягом дня дітки забезпечені чотириразовим смачним та корисним домашнім харчуванням, в меню щодня обов’язково включено сезонні фрукти.

За бажанням вихованці садочку можуть відвідувати додаткові заняття, тренування, вивчати поглиблено іноземні мови, займатись з логопедом або психологом, творити у нашій арт-студії.

У садочку дітки розділені на невеликі групи відповідно до віку і займаються в окремих кабінетах, заняття в музично-театральній студії проходять у великій залі під живий музичний акомпанемент.

Алгоритм дня дитини у нашому садочку побудований таким чином, щоб підготувати її не лише до майбутнього шкільного етапу, а й навчити її гармонійно жити у багатогранному людському середовищі.

Садочок працює з 7.30 до 19.30 з понеділка по п’ятницю, крім святкових та неробочих днів.

З дітками у садочку працює наша креативна та любляча команда: педагог-методист Гільова Світлана Василівна, педагоги-вихователі Стецько Наталія Володимирівна, Семеняка Наталія Василівна, Войтович Альона Василівна, вчитель іноземних мов Потєєнко Іванна Олегівна, помічник вихователя Бендарська Марія Сергіївна, музичний керівник Мягкоход Олена Віталіївна.

Вартість:

Комплекс занять, творчість, іноземна мова, музично-театральна студія, харчування, сон, прогулянки на свіжому повітрі, ігри та розваги (пн-пт 7.30-19.30)один календарний місяць7000 грн.*+ вартість харчування
Харчуванняодин день140 грн.**
Щорічний внесок600 грн
Комплекс занять, творчість, інозем. мова, музично-театральна студія, харчування, сон,  прогулянки на свіжому повітрі, ігри та розваги (пн-пт 7.30-19.30) для дітей, які не сплятьразово600 грн.***
Догляд за дітьми у дитячого садочка 19.30-20.00 в будні30 хв.80 грн.
Догляд за дітьми (пн-пт 7.30-19.30, за попереднім записом)1 год.100 грн.***

* Абонемент діє протягом календарного місяця та не перераховується у зв’язку із відсутністю учня на заняттях, в тому числі й з причини хвороби та відпустки.

** Кошти за харчування сплачуються окремо від абонементу до 5 числа кожного місяця одним авансовим платежем відповідно до кількості робочих днів у поточному місяці. У разі відсутності дитини у садочку з будь-якої причини кошти за дні відсутності перераховуються на наступний місяць за умови попередження адміністратора Центру про відсутність дитини до 9.00.

*** За наявності місця та за попереднім записом.


**** На другу та наступну дитину з однієї сім’ї діє знижка 10 % на оплату садочка.

Режим роботи:
понеділок-п’ятниця (крім святкових та неробочих днів) з 7.30 до 19.30.

Адреса

08132, Київська обл., Києво-Святошинський район,
м. Вишневе, вул. Остапа Вишні (Механізаторів), буд. 1.

Окрема огороджена територія, ігровий майданчик, площа приміщення більше 400 кв.м, спортивний та хореографічний зали.

Телефони та E-mail

068-300-59-52, 066-535-89-26

Електронна адреса: office@zerniatko.com.ua

Графік роботи

Працюємо з понеділка по п’ятницю з 7.30 до 20.00.
За попередньою домовленістю Центр може працювати для Вас і в неробочий час, а також у вихідні та святкові дні.

Нове повідомлення з сайту Zerniatko

14 + 13 =