Міні-садочок (дитячий садочок неповного дня)

Вас не цікавить дитячий садочок повного дня, проте хочете безболісно адаптувати свою дитину до життя в колективі? Шукаєте заклад, де люблять дітей, прагнуть зробити їх дитинство щасливим, дбають про їх здоров’я та гармонійний розвиток? Тоді Вам до нас!

У нашому міні-садочку професійні педагоги щодня проводять для діток спеціально розроблений комплекс занять, до якого включено: уроки з розвитку логіки, дрібної моторики, мовлення, мислення, математики, читання, англійської та німецької мов, ізо-діяльність, музично-театральна студія. Під час занять педагоги працюють за освітніми програмами «Дитина» та «Зернятко», застосовують найкращі світові методики: Людмили Шелестової, Жанни Шинкарьової, Людмили Петерсон, Масару Ібука, Глена Домана, Джекі Сілберг, Анастасії Комлікової, Желєзнових, Нікітіних, елементи ейдетики Макадо Шичида та Ігоря Матюгіна.

Щоб дітки не втомлювались, між заняттями вихователі обов’язково організовують фізкультурні розминки, робляться ігрові та музичні паузи, прогулянки на свіжому повітрі на власному огородженому майданчику, смачний перекус.

За бажанням вихованці садочку можуть відвідувати додаткові заняття, тренування, вивчати поглиблено іноземні мови, займатись з логопедом або психологом, творити у нашій арт-студії.

У садочку дітки розділені на невеликі групи відповідно до віку і займаються в окремих кабінетах, заняття в музично-театральній студії проходять у великій залі під живий музичний акомпанемент.

Алгоритм дня дитини у нашому садочку побудований таким чином, щоб підготувати її не лише до майбутнього шкільного етапу, а й навчити її гармонійно жити у багатогранному людському середовищі.

Міні-садочок працює з 7.30 до 13.00 з понеділка по п’ятницю, крім святкових та неробочих днів.

З дітками у міні-садочку працює наша креативна та любляча команда: педагог-методист Гільова Світлана Василівна, педагоги-вихователі Стецько Наталія Володимирівна, Семеняка Наталія Василівна, Войтович Альона Василівна, вчитель іноземних мов Потєєнко Іванна Олегівна, музичний керівник Мягкоход Олена Віталіївна.

Вартість:

Комплексні заняття (пн-пт 7.30-13.00, комплекс занять, творчість, іноземна мова, музично-театральна студія, сон, харчування, прогулянки на свіжому повітрі, ігри та розваги)один календарний місяць4700 грн.*+вартість харчування
Щорічний внесок600 грн
Харчуванняодин день50 грн.**
Комплексні заняття (пн-пт 7.30-13.00, комплекс занять, творчість, іноземна мова, музично-театральна студія, сон, харчування, прогулянки на свіжому повітрі, ігри та розваги)разово450 грн.***

* Абонемент діє протягом календарного місяця та не перераховується у зв’язку із відсутністю учня на заняттях, в тому числі й з причини хвороби та відпустки.

** Кошти за харчування сплачуються окремо від абонементу до 5 числа кожного місяця одним авансовим платежем відповідно до кількості робочих днів у поточному місяці. У разі відсутності дитини у садочку з будь-якої причини кошти за дні відсутності перераховуються на наступний місяць за умови попередження адміністратора Центру про відсутність дитини до 9.30.

*** За наявності місця та за попереднім записом.

**** На другу та наступну дитину з однієї сім’ї діє знижка 10% на оплату садочка.

Режим роботи:
понеділок-п’ятниця (крім святкових та неробочих днів) з 7.30 до 13.00.

Адреса

08132, Київська обл., Києво-Святошинський район,
м. Вишневе, вул. Остапа Вишні (Механізаторів), буд. 1.

Окрема огороджена територія, ігровий майданчик, площа приміщення більше 400 кв.м, спортивний та хореографічний зали.

Телефони та E-mail

068-300-59-52, 066-535-89-26

Електронна адреса: office@zerniatko.com.ua

Графік роботи

Працюємо з понеділка по п’ятницю з 7.30 до 20.00.
За попередньою домовленістю Центр може працювати для Вас і в неробочий час, а також у вихідні та святкові дні.

Нове повідомлення з сайту Zerniatko

9 + 6 =