Психолог

Досить довго тема психологічних проблем у нашому суспільстві була дещо закритою. На щастя, з плином часу все кардинально змінилося. Тепер звернення за психологічною допомогою не вважається чимось непристойним. Навпаки, наявність особистого психолога є ознакою того, що людина піклується про себе і своє здоров’я.

Зазвичай, до психолога звертаються у таких випадках як:

  • травматичні та стресові ситуації: смерть, розлучення, насильство, тяжке захворювання, вагітність, народження дитини, переїзд на нове місце проживання, перехід на нову роботу тощо;
  • коли людина відчуває різні труднощі та проблеми в ситуаціях спілкування та взаємодії з іншими людьми (близькими, дітьми, колегами);
  • коли є якісь тілесні симптоми або психосоматичні захворювання (наприклад, нейродерміт, вегетосудинна дистонія, синдром хронічної втоми та інші);
  • коли людина відчуває, що «щось не так» з нею або з її оточенням і у неї є бажання поліпшити своє життя;
  • а також будь-які інші причини, що вимагають підтримки або допомоги зовні.

Не варто очікувати, що проблеми психологічного характеру вирішаться самі собою. На базі нашого Центру працює досвідчена, нешаблонна психолог, Мисник Маріанна Олександрівна, яка допоможе вам розібратися із ситуацією і знайти найоптимальніший вихід з неї.

У нашому Центрі консультація психолога можлива лише за попереднім записом, її тривалість – від 60 хв.

При цьому Ви повинні бути готовими до того, що перша консультація – це більше інвентаризація проблеми.

Консультації можуть бути як індивідуальними, так і сімейними, в залежності від проблеми та запиту.

Мета консультації – визначити суть проблеми (запит), причини виникнення, тобто проводиться діагностика або інвентаризація того психологічного, емоційного середовища, в якому проблема виникла.

Під час зустрічі психолог разом з Вами розбирає причинно-наслідкові зв’язки, обирає шляхи виходу до бажаного результату, які рішення потрібно вчитися приймати по-іншому, які дії потрібно вчитись робити інакше, за допомогою яких інструментів потрібно розвиватись для вирішення проблеми та найкращого усунення її наслідків.

Так, робота з психологом – це завжди робота над собою, і до цього потрібно бути готовим. Так, Ви будете змушені виходити з ілюзій у реальність, щоб покращити якість свого життя, життя своїх дітей або усієї сім’ї, якщо консультація сімейна.

На консультаціях психолог може використовувати різні інструменти в роботі, в тому числі, арт-терапію, метафоричні асоціативні карти, медитативні техніки, холодинаміку, різноманітні практики для домашньої роботи, авторські практики, звукову терапію, розвиток емоційного інтелекту, практики для розвитку жіночності, розслаблення, глибинних трансформацій по будь-якій Вашій проблемі, може бути визначено Ваш бодіграф за системою Human Design. А також багато інших цікавих, практичних, ефективних засобів, оскільки психолог постійно вчиться новому та розвивається у своїй професії.

Графік роботи:
індивідуально, за попереднім записом у адміністратора Центру.

Адреса

08132, Київська обл., Києво-Святошинський район,
м. Вишневе, вул. Остапа Вишні (Механізаторів), буд. 1.

Окрема огороджена територія, ігровий майданчик, площа приміщення більше 400 кв.м, спортивний та хореографічний зали.

Телефони та E-mail

068-300-59-52, 066-535-89-26

Електронна адреса: office@zerniatko.com.ua

Графік роботи

Працюємо з понеділка по п’ятницю з 7.30 до 20.00.
За попередньою домовленістю Центр може працювати для Вас і в неробочий час, а також у вихідні та святкові дні.

Нове повідомлення з сайту Zerniatko

5 + 9 =