Англомовна студія для школярів, студентів та дорослих «Puzzle English by Zerniatko»

Шукаєте, де цікаво та невимушено вивчати англійську? Тоді Вам до нас!
Наш клуб зорієнтований на школярів, підлітків та дорослих. Навчаємо загальній англійській, бізнес-англійській та готуємо до міжнародних іспитів, у групах та індивідуально.
Усі бажаючі зараховуються до групи на підставі тестування. Заняття проходять у групах до 6 чоловік.
У залежності від віку школярі займаються за навчальними програмами Our World (видавництва National Geographic), English Plus (видавництва Oxford), Impact, Close-Up (видавництва National Geographic). Дорослі займаються за програмою English File (видавництва Oxford).
Для навчання ми використовуємо наступну літературу: навчальні комплекти складаються з підручника (Student’s book), робочого зошита (Workbook), та граматичного зошита (Grammar book, але тільки навчальних програм Our World та Impact).

Спілкування на занятті здійснюється англійською мовою, виключенням можуть бути лише пояснення нового граматичного матеріалу та переклад слів на рідну мову. Курс розрахований на навчальний рік, тобто 9 місяців, хоча у групу можна приєднатись у будь-який час, але лише після тестування та визначення рівня.
Для навчання ми використовуємо систематичний підхід до вивчення мови, що дозволяє опанувати всі навички (говоріння, аудіювання, читання, письмо). Ми робимо акцент на детальному вивченні граматики, лексики, підбору автентичних відео- та аудіоматеріалів, інформативних текстів, проте, разом з тим, заняття проходять у досить креативній, ігровій формі. Ми гарантуємо результат, адже ключовий підхід до вивчення мови – комунікативний, тобто наші студенти мають оволодіти навичками розмовної мови та сприйняття її на слух.
Література для навчання у нашому клубі підібрана відповідно до сучасних тенденцій з метою наближення навчального процесу до сьогоденного життя.
Крім того, до нашого курсу включені клуби: розмовний клуб, кіноклуб та англомовна вечірка. Це 3 додаткові заняття в місяць, що дозволяють вивчати англійську та спілкуватись у досить невимушеній та веселій атмосфері.

Оплата здійснюється за абонемент на 8 занять, відвідування клубів оплачується додатково.
Якщо студент пропустив 2 або більше занять підряд з оплаченого абонементу, він має можливість відпрацювати заняття в інших групах такого ж рівня або індивідуально з викладачем у зазначений день та час. 2 пропущені заняття компенсуються 30 хвилинами індивідуальної роботи з викладачем.
Заняття у нашій англомовній студії проводить професійний та досвідчений викладач Кушнір Євгенія Олександрівна.

Приклади наших групових та індивідуальних занять можете переглянути за наступними посиланнями:

https://www.facebook.com/puzzleenglishbyzernyatko
https://www.instagram.com/puzzleenglishbyzernyatko/?hl=ru

Вартість:

8 занять в групі до 6 учнів двічі на тиждень, тривалість заняття – 85 хв.1600 грн.*
пробне заняття в групі200 грн.
8 індивідуальних занять двічі на тиждень, тривалість заняття – 60 хв2000 грн.*
пробне індивідуальне заняття250 грн.
англомовний розмовний клуб один раз на тиждень, поразово, тривалість – 60 хв.200 грн.
Кіноклуб та вечірки, поразово, тривалість – 90 хв.200 грн.

* Абонемент діє протягом 8 занять підряд відповідно до графіку та не перераховується у зв’язку із відсутністю учня на заняттях, в тому числі й з причини хвороби та відпустки, проте пропущені з поважних причин заняття можуть бути відпрацьовані.

Розклад:

Понеділок/середа: 14:30-15:55 (beginner, діти 7-9 років), 16:00-17:25 (beginner, діти 10-11 років), 17:30-18:55 (pre-intermediate, підлітки), 19:00-20:25 (elementary, дорослі).
Вівторок/четвер: 14:30-15:55 (elementary, діти 9-10 років), 16:00-17:25 (pre-intermediate, діти 11-13 років), 17:30-18:55 (intermediate, підлітки), 19:00-20:25 (intermediate, дорослі).
П’ятниця: відпрацювання пропущених занять, 2 англомовні клуби/кіноклуби/вечірки.

Адреса

08132, Київська обл., Києво-Святошинський район,
м. Вишневе, вул. Остапа Вишні (Механізаторів), буд. 1.

Окрема огороджена територія, ігровий майданчик, площа приміщення більше 400 кв.м, спортивний та хореографічний зали.

Телефони та E-mail

068-300-59-52, 066-535-89-26

Електронна адреса: office@zerniatko.com.ua

Графік роботи

Працюємо з понеділка по п’ятницю з 7.30 до 20.00.
За попередньою домовленістю Центр може працювати для Вас і в неробочий час, а також у вихідні та святкові дні.

Нове повідомлення з сайту Zerniatko

5 + 6 =