Студія дзюдо “JudoClub by Zernyatko”

Сучасні батьки приділяють багато часу інтелектуальному розвитку своєї дитини, залишаючи без уваги її фізичний прогрес, саме від якого, як не дивно, безпосередньо залежать і розумові здібності. Нерідко можна почути, що «моя дитина не для спорту, він дуже худий чи, навпаки, дуже повний, добрий і «муху не образить», краще хай розвивається в іншому напрямку».

Проте, ми займаємо позицію, що кожна дитина має займатися спортом, а вже, чи буде цей спорт для здоров’я чи для високих досягнень, кожен вільний обирати сам.

Дзюдо – універсальний вид спорту, який підходить як хлопцям, так і дівчатам, сильним та слабким, маленьким та великим, повненьким чи худим. Завдяки даному виду спорту, кожна дитина перетворить свої недоліки в переваги, навчиться бути гнучкою не лише тілом, а й розумом, бути дисциплінованою, стриманою, поважати інших.

Крім того, дзюдо має ще низку переваг, одна з яких – вміння без ударної техніки захистити себе та інших, реалізувати себе, не залежно від статури.

У нашій студії дітки не лише навчаються боротись, але й розвиваються фізично різносторонньо: скакають на скакалках, грають у футбол, лазять по канату, стрибають, беруть участь в естафетах, грають у командні спортивні ігри.

Також наші вихованці для практичної реалізації вивченого беруть участь у змаганнях, навіть для найменшеньких дзюдиків є спеціальні змагання в ігровій формі з елементами боротьби.

У нашій студії дзюдо заняття проводить успішна спортсменка, тренер, майстер спорту по дзюдо і самбо Савчук Олеся Романівна.

Запрошуємо Ваших діток стати частиною нашої дружньої команди!!!

 

 

Адреса

08132, Київська обл., Києво-Святошинський район,
м. Вишневе, вул. Остапа Вишні (Механізаторів), буд. 1.

Окрема огороджена територія, ігровий майданчик, площа приміщення більше 400 кв.м, спортивний та хореографічний зали.

Телефони та E-mail

068-300-59-52, 066-535-89-26

Електронна адреса: office@zerniatko.com.ua

Графік роботи

Працюємо з понеділка по п’ятницю з 7.30 до 20.00.
За попередньою домовленістю Центр може працювати для Вас і в неробочий час, а також у вихідні та святкові дні.

Нове повідомлення з сайту Zerniatko

2 + 15 =